Artvin Ticaret

İstanbul, Şişli

  • Telefon
  • Email

Aracınıza uygun lastik ve jant satışı, kış ve yaz lastikleri, Pirelli, Hankook, Petlas, Lassa ve daha birçok markanın en iyi ürünleri için www.artvinticaret.com.

Firma Hakkında

1972 yılında küçük bir işletme olarak çıktığımız bu yolda yaptığımız işin en iyisini yapmak hedefiyle azimle çalıştık. Her zaman büyümek ve yeni projeler ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek temel hedefimiz oldu. Önümüze her zaman büyük hedefler koyduk. Başarmak için müşterilerimize saydam ve şeffaf olduk. Dürüstlüğümüz ve sağlam ekip arkadaşlarımız ile günden güne hedefe daha da yaklaştık.

Aracınıza uygun lastik ve jant satışı, kış ve yaz lastikleri, Pirelli, Hankook, Petlas, Lassa ve daha birçok markanın en iyi ürünleri için www.artvinticaret.com.

Detaylar

Eklenme Tarihi
01 Ekim 2018
Kategori
Alışveriş & Online Alışveriş Siteleri
Faks
-
Web
www.artvinticaret.com
Adres
Galataderesi Cad. Gülbahar Mah. No:51/B Mecidiyeköy Şişli-İstanbul
Yetkili
Artvin Ticaret (Artvin Ticaret) &

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Kocaeli, Çayırova

05549720000
23 Ekim 2018
Artvin Ticaret - Artvin Ticaret

Yeni ilan siteniz buldugidiyor.com

detaylar

İstanbul, Başakşehir

0212 438 40 40
01 Ekim 2018
Artvin Ticaret - Artvin Ticaret

Hediyelik Kuranı Kerim, mevlüt hediyeleri, Yasin kitabı, hediyelik aksesuar, mevlüt tesbihi ve daha birçok çeşit ürün uygun fiyatlarla furkannesriyat.com.tr'de.

detaylar

İstanbul, Beylikdüzü

0850 303 03 26
01 Ekim 2018
Artvin Ticaret - Artvin Ticaret

Motorlu testere, motorlu tırpan, çapa makinası, çim biçme makinası ve daha birçok çeşit ürün en uygun fiyatlarla www.enbahce.com adresinde sizlere sunuluyor.

detaylar