• Rss
 • Sitemap

Etiketten

Etiketten

Sakarya, Adapazarı

 • Telefon
 • Email

2004 Yılından bugüne Baskı Sistemleri ve Ajans Reklamcılığı alanlarında hizmet vermekte olan Firmamız, 2014 Yılında Endüstriyel Etiket Üreticiliğini işin merkezine yerleştirmiş ve bu alanda uzmanlaşmıştır. Yoğunlukla Marmara Bölgesinde hizmet verip, kurumsal müşterilere hepsi bir arada çözümler sunu

Firma Hakkında

Hizmetlerimiz

Kendi üretim tesisimizde üretmiş olduğumuz etiketlerimiz olduğu kadar, müşterilerimizin tesislerinde üretimin bir parçası olduğu ve yapıya entegre olduğumuz çözümlerimiz bulunmaktadır.

 • Serigrafi Baskı Hizmetleri

  Nakliyesi ekstra maliyet getiren yada üretim bandından uzaklaşamayan ürünlerin baskısını müşterilerimizin tesislerinde yapıyor, üretimin bir parçası oluyoruz.

 • Kesim Hizmetleri

  Piyasadan tedariki çok mümkün olmayan fakat ihtiyaç duyulan malzemelerin hammaddelerini müşterilerizden alıyor ve istediği şekilde kesimlerini yapıyoruz. Bunun için CNC Makinelerimizi, Fiber ve Karbon Lazer Makinelerimizi, Plotter ve Zünd Kesim Sistemlerimizi kullanmaktayız.

 • Kazıma Hizmetleri

  İhtiyaç duyulan malzemelerin hammaddelerini müşterilerizden alıyor ve istediği şekilde üzerine kazıma yapıyoruz. Bunun için CNC Makinelerimizi, Fiber ve Karbon Lazer Makinelerimizi, Zünd Sistemlerimizi kullanmaktayız.

 • Tasarım Hizmetleri

  Müşterilerimizin isteği doğrultusunda mevcut tasarımlarının üzerinde değişiklik yapılabilmekte, ihtiyacına ve beklentilerine göre tasarım hizmeti desteği sağlanmaktadır.

Misyonumuz

Etiketten Endüstriyel Ürünler, Marmara bölgesinde birçok Kurumsal Firmanın (Yüksek İhracat Rakamlarına Sahip) bütün etiket ihtiyaçlarını kendi bünyesinde üretebilen ve teknolojinin sunduğu bütün yeniliklerden firmalarını bilgilendirmek suretiyle maliyetlerini azaltarak verimliliği arttırmayı kendisine amaç edinmiş, sektöründe önde gelen firmalardan biri olmuştur.

Vizyonumuz

Özellikle Avrupa’da ve gelişmiş birçok ülkede kabul görmüş kalite standartlarını ve hammadde kalitesini en üst seviyede tutmayı hedefleyen firmamız, şuan için 3 olan ihracat yapılan ülke sayısını kısa zaman içinde çok daha fazla ülkelere taşımayı hedeflemektedir.

Detaylar

Eklenme Tarihi
04 Ekim 2018
Kategori
Üretim & Tabela & Bez Afiş
Faks
-
Web
etiketten.com.tr
Adres
Kozluk Mahallesi E5 Karayolu No:209 Erenler, Sakarya
Yetkili
İbrahim Arabul (Patron) & Cep: 05337785454

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Ankara, Yenimahalle

+905362215333
07 Aralık 2018
İbrahim Arabul - Patron

Ankara metal etiket firması, metal etiket , 333etiket

detaylar

Denizli, Denizli

01 Ekim 2018
İbrahim Arabul - Patron

Reklam, Tabela, Totem Tabela, Işıklı Tabela, Kayan Yazı, Dijital Baskı, Branda Folyo Baskı, Araç Kaplama, Eczate Tabela, Kutu Harf, Krom Harf

detaylar

Kahramanmaraş, Elbistan

0344 412 08 67
05 Ağustos 2018
İbrahim Arabul - Patron

Elbistan reklam tabela dijital baskı tabela led tabela totem tabela kutu harf led tabela araç kaplama kayan yazı bez afiş germe tabela vinil tabela elektronik tabela ışıksız tabela reklam tabela elbistanın reklam tabela devi

detaylar