• Rss
  • Sitemap

Eskişehir Oto Ekspertiz

Eskişehir Oto Ekspertiz

Eskişehir, Alpu

  • Telefon
  • Email

Eskişehir oto Ekspertiz AUTO EXPERIA tam bağımsız kurumsal kimliği ile %100 müşteri memnuniyetini birincil hedefi olarak prensip edinmiştir.

Firma Hakkında

İkinci el araç piyasasında alıcıların ve araç sahiplerinin araçları hakkında merak ettikleri her şeyi bilmeleri temel haklarından birisidir. Fakat bilgi edinebilecekleri bağımsız kuruluş bulmaları neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Eskişehir oto Ekspertiz AUTO EXPERIA’ nın kuruluş amacı bu açığı kapatarak toplumun güven ve huzur içerisinde alışveriş yapabilecekleri zemin hazırlamak ve sektörde ki diğer firmalara örnek bir kuruluş olmaktır.

Teknolojinin sınırlarını zorlayan test ve kontrol cihazları ile Eskişehir oto Ekspertiz araç hakkında elde edilen bütün veri ve parametreleri “DETAYLI OTO EKSPERTİZ RAPORU” formatında müşterilerine analiz etmektedir.

AUTO EXPERIA sertifikalı kalite kontrol uzmanları tarafından araçları gerçek yol şartlarına göre test eder. Ülkemizin farklı coğrafyalarında da müşterilerinin içinin rahat olmasını ilke edinmiştir.

“AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN!” sloganı ile sektörde öncü olmayı kendisine görev edinen Eskişehir oto Ekspertiz müşterilerinin mutluluğu ve güveninin en büyük sermayesi olduğunu bilincini taşımaktadır.
 

Detaylar

Eklenme Tarihi
09 Ekim 2018
Kategori
Otomotiv & Oto Galerileri
Faks
-
Web
www.eskisehirekspertiz.com.tr
Adres
75. Yıl sultandere mah. Teksan Sanayi Sitesi Kırşehir sk c3/3 Merkez Eskişehir
Yetkili
Ali Bayrak (Müdür) & Cep: 05051122626

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Antalya, Konyaaltı

2422302100
13 Kasım 2017
Ali Bayrak - Müdür

Senetle araba satışı yapılan portal.

detaylar

42, 556

03323460610
10 Ekim 2017
Ali Bayrak - Müdür

ASELKON Konya hidrolik vinç,hidrolik vinç imalatcısı, hidrolik vinç fiyatı,hidrolik vinç fiyatları,araç üstü vinç imalatcısı,araç üstü vinç imalatı,mobil vinç, hiyap vinç,kamyon üstü vinç,kasa içi hidrolik vinç,platform vinç,çift kırmalı vinç,araç vinç,kamyon vinç,ağır kurtarıcı vinç, Araç üstü vinç

detaylar

Ankara, Yenimahalle

0 312 385 5121
16 Mayıs 2017
Ali Bayrak - Müdür

1978 yılından beri faaliyette olan UMUT OTO otomotiv san.tic.ltd.şti kurulduğu yıldan beri 100 de 100 müşteri memnuniyetiyle hizmet vermekte olup , Dürüstlük ve güveni benimsemiştir. Misyonumuz Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimizdir. Her türlü ilişkide dürüst iyi niyet ve anlayışla davranm

detaylar